Zëvendësimi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Zëvendësimi (Foto)

Zëvendësimi (Foto)

Kelly Rohrbach “heq” kostumet e kuqe,transmeton gazeta Kosova Sot

Për të nuk është diçka e re kur i thekson linjat trupore, e tashmë këtë po e bën edhe më shpesh, falë rolit të saj nga filmi “Baywatch”. Por, Kelly Rohrbach kishte vendosur t’i hiqte kostumet e kuqe për t’i zëvendësuar  për diçka më të sofistikuar derisa kishte marrë pjesë në setin fotografik kushtuar filmit. Aktorja 27 vjeçe tregoi linjat e saj vrasëse, duke theksuar trupin përmes një fustanit të shkurtë dhe takave të arta. Fustani ishte paksa i tkurrur në bel, derisa për aksesorë, ata ishin në minimum, duke lejuar që dekolteja e saj të ishte në qendër të vëmendjes. Floku i saj i verdhë ishte në nuance të kaçurreles, pranë krahëve dhe të vendosura në njërën anë. 

(Kosova Sot)

So chic: Kelly Rohrbach, 27, decided to ditch her iconic red swimsuit for something a little more sophisticated as she stepped out for the film's photo-call in Miami on Sunday

19 orë e 42 minuta më parë
23/04/18