Vjen Rovena Stefa shumë sexi nga plazhi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Vjen Rovena Stefa shumë sexi nga plazhi (Foto)

Vjen Rovena Stefa shumë sexi nga plazhi (Foto)

Rovena Stefa së fundi ka postuar një foto në Instagram ku duket vërtetë provokative dhe shumë seksi. 

Ajo si gjithmonë nuk ndalet me foto të tilla, ku pothuajse çdo ditë po provokon me gjëra të tilla. 

Nuk e di se ku po qëndron problemi tek Rovena, apo ndoshta është dëshira e saj e madhe të jetë në qendër të vëmendjes. 

(Kosova Sot)

 

 

Enjoying the wonderful time....#vlora #sunny #albania #beach

A post shared by ROVENA STEFA (@rovenastefa) on

16 orë e 46 minuta më parë
24/05/18