Bukuroshja e sapofejuar, Eva Herzigová! - VIP - Kosova Sot
Bukuroshja e sapofejuar, Eva Herzigová!

Bukuroshja e sapofejuar, Eva Herzigová!

Eva Herzigova shkëlqen e veshur me një fustan ngjyrë ari, derisa bën paraqitjen e saj glamuroze në ceremoninë hapëse të Festivalit të filmit në Kanë

Ish- modelja e “Wonderbra”, përkundër asaj se ka mbushur 44 vjet, vetëm tani vonë është fejuar dhe, e dini, të sapofejuarve sikur iu bie njëfarë nuri i bukurisë në fytyrën e tyre. Me gjasë për këtë shkak edhe Herzigova dukej më e bukur sesa ndonjëherë më parë, ku në këtë drejtim i ndihmonte edhe fustani i mbrëmjes ngjyrë ari, nga “Roberto Cavalli Couture”, të cilin e kishte veshur me rastin e premierës së dramës franceze, “Ismael’s Ghost”, trasmeton gazeta Kosova Sot

Vathët i kishte nga diamanti, por jo për shkak se kishte nevojë për diamante, që të ishte e bukur. Në fakt, sa më pak gjësende që ka në trupin e saj, aq më e bukur duket ajo.

(Kosova Sot)

 

7 orë e 24 minuta më parë
22/05/18