Specialistja e selfie-ve (Foto) - VIP - Kosova Sot
Specialistja e selfie-ve (Foto)

Specialistja e selfie-ve (Foto)

Ajo është specialiste e vërtetë për të bërë selfie të rrezikshme. Dhe, kështu Kylie Jenner e ka dëshmuar edhe kësaj radhe kur kishte postuar një video të saj, veshur me një veshje të hollë e të shkurtë. Bukuroshja 19 vjeçe adhuruesve u ka dhënë një dukje me gardërobë, që pak i kishte lënë imagjinatës. Më e reja nga klani Kardashian kishte befasuar të gjithë kur videon e kishte hedhur në "Snapchat", transmeton gazeta Kosova Sot.

Graceful youth: Kylie Jenner, 19, posted a revealing video of herself in a sultry skimpy ensemble on Friday

E reja nga klani i madh kishte veshur një palë sytjena sportive ngjyrë kafeje derisa përmes kamerës po ofronte atë që di të bëjë më së miri. Bukuroshja e lindur në Amerikë flokun e kishte të lirë dhe të ndarë në mes, derisa po mbizotëronte lëkura e saj prej çokollate. 

(Kosova Sot)

12 orë e 22 minuta më parë
19/06/18