Kafe e veçantë për Marina Faren (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kafe e veēantė pėr Marina Faren  (Foto)

Kafe e veēantė pėr Marina Faren (Foto)

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara po vazhdon t’i çmend ndjekësit me postimet e saj.

Ndryshe prej postimeve tjera ku jemi mësuar ta shohim të zhveshur, ky i fundit është më ndryshe, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Marina ka postuar një kafe që ka formën e zemrës dhe në të figuron shkronja ‘’M’’. 

(Kosova Sot)

 

Morning❤️

A post shared by Marina Fara 🌹 (@i_am_marinafara) on

20 orë e 32 minuta më parë
25/02/18