Tuna dhe Patrisi më të lumtur se kurrë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Tuna dhe Patrisi më të lumtur se kurrë (Foto)

Tuna dhe Patrisi më të lumtur se kurrë (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Altuna Sejdiu së fundmi e ka shpërndarë një fotografi në rrjetin e saj social Facebook në të cilën duket me burrin e saj Patris Berisha, shkuran Kosova Sot Online. Ata janë në pediatri duke e kontrolluar fëmijun e tyre, foshnjën që tani ka mbushur rreth një muaj. Qifti i dashuruar janë në përqafim dhe po vështrojnë nga foshnja duke u ushqyer me lumturi.

Image

 

(Kosova Sot)

 

14 orë e 7 minuta më parë
19/07/18