``Floia`` e bukur (Foto) - VIP - Kosova Sot
``Floia`` e bukur (Foto)

``Floia`` e bukur (Foto)

Romee Strijd, në setin në Nju Jork, vë në dyshim se është nga kjo botë.

Dukjet e saj janë jashtë kësaj bote. Dhe, kështu bukuroshja Romee Strijd ka dëshmuar se ia vlen për secilin lavdërim që shkon në adresë të saj, derisa me një stil unik kishte dalë në Nju Jork. Bukuroshja 21 vjeçe u duk shumë elegante në një komplet të argjendtë pantallonash derisa dikush po kujdesej që të mbetej thatë në një ditë me shi. E vendosur për të impresionuar, bukuroshja nga Suedia vuri stilin e saj në ekspozim me getet me shkëlqim. Edhe veshja nga sipër, e gjerë, kishte mbuluar asetet e saj derisa fiziku i saj ishte në krye të detyrës. Çehren dhe bukurinë e saj kishte lejuar të theksohej përmes grimit natyral, derisa buzët i kishte rozë.

Image

 

(Kosova Sot)

 

4 orë e 40 minuta më parë
19/06/18