Cozman luan me spinner - VIP - Kosova Sot
Cozman luan me spinner

Cozman luan me spinner

Reperi i njohur Cozman së fundmi e ka postuar në rrjetin e tij social një fotografi në të cilën duket duke luajtur me një spinner, me lodrën më të famshme të vitit 2017, e cila tejmase e thjeshtë sepse bazohet tërësisht  mekanikë elementare, shkruan Kosova Sot Online.

Kjo lodër e të rriturve ka edhe sinonime tjera si antistress, dhe kaluese e kohës. Cozman në gjendjen në të cilën po e shohim në fotografi duket se nuk e ka ndërmend që të sjell ndonjë këngë të re, pasi siç edhe po duket ai është në pushim.

 

Spin Ur Head Off..... #BABASTARS

A post shared by COZMAN - BABASTARS 🇬🇧🇽🇰🇦🇱 (@cozman) on

(Kosova Sot)

2 orë e 19 minuta më parë
19/06/18