Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë (foto) - VIP - Kosova Sot
Ngjyra e kuqe shumė i ngjanė (foto)

Ngjyra e kuqe shumė i ngjanė (foto)


Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe duket mahnitëse në të kuqe , shkruan Kosova Sot Online.

Në foton e fundit të publikuar në instagram Aurela shfaqet e veshur në një fustan të kuq, duket e thjeshtë dhe mahnitëse . Në këtë foto nuk i munguan edhe komplimente të shumëta këngëtares .
(Kosova Sot)

 

Hi😎👗👒💄🌞 Fustani AG

A post shared by Aurela Gace aG (@aurelagaceofficial) on

4 orë e 51 minuta më parë
20/02/18