Marina çmend me të pasmet e saj (Foto) - VIP - Kosova Sot
Marina çmend me të pasmet e saj (Foto)

Marina çmend me të pasmet e saj (Foto)

Duket se Marina nuk po e duron aspak vapën që po mbretëron këto ditë, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo poston mjaft shpesh në Instagram dhe tashmë ka fituar mjaft emër për fotot e saj të guximshme. Së fundi ajo ka postuar një foto ku thekson të pasmet në xhinset e shtrënguara, derisa në pjesën lart ka të veshur një bluzë që nxjerr në shesh pothuajse gjithëçka.

 

 

A post shared by Marina Fara 🌹 (@i_am_marinafara) on

 (Kosova Sot)

16 orë e 7 minuta më parë
23/04/18