Rozana Radi poston foto të nxehtë, por rregullon edhe dhomën (Foto) - VIP - Kosova Sot
Rozana Radi poston foto të nxehtë, por rregullon edhe dhomën (Foto)

Rozana Radi poston foto të nxehtë, por rregullon edhe dhomën (Foto)

Rozana Radi është duke shijuar ditët e pushimit dhe herë pas herë në rrjetet sociale poston foto ku na tregon vendet në të cilat po qëndron, por edhe linjat e saj trupore.

Së fundmi ajo ka postuar një tjetër pamje të vetes, teksa ka pozuar me bikini para pasqyrës së dhomës së hotelit, Por një komentuese i ka vënë në pah rrëmujën duke i shkruar që ta rregulloj edhe dhomën jo vetëm b*thët. Mirëpo nuk ka vonuar as përgjigjja ironike e këngëtares. “Ke shumë të drejtë. Më fal ë. Do ja marr punën këtyre të hotelit do t’i lë pushimet. Më fal edhe një herë”, ka shkruar ajo.

Kurse  në postimin  e fundit në rrjetin social Instagram këngëtarja shihet se ka mësuar nga komentuesi dhe ka rregulluar dhomën,

 (Kosova Sot)

 

29 minuta më parë
18/07/18