Mihrije Braha thyen edhe ombrellat e plazhës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Mihrije Braha thyen edhe ombrellat e plazhës (Foto)

Mihrije Braha thyen edhe ombrellat e plazhës (Foto)

Këngëtajra Mihrije Braha që nga fillimi i sezonës së verës, ka provokuar vazhdimisht me foto nga plazhet.Këngëtarja  vazhdon ta bëjë këtë gjë prapë , zhvishet dhe shfaq linjat në bikini.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin social instagram një fotografi  ku shihet e shtrirë në rërë dhe me forma perfekte.

(Kosova Sot)

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

 

22 orë e 1 minuta më parë
24/03/18