Marina Fara ekspozon gjoksin shpërthyes (Foto) - VIP - Kosova Sot
Marina Fara ekspozon gjoksin shpërthyes (Foto)

Marina Fara ekspozon gjoksin shpërthyes (Foto)

Marina Fara e cila u bë e famshme në krah të nënës së saj Eli Fara ka linja për të lakmuar.

Ajo vazhdimisht poston fotografi duke treguar linjat e saj dhe jetën e saj luksoze që e bën, shkruan Kosova Sot Online.

Marina ka postuar disa foto ku gjoksi I saj shpërthyes e merr gjithë vemendjen.

Shikoni dhe binduni:

 

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

A post shared by Marina Fara 🌹 (@i_am_marinafara) on

23 orë e 21 minuta më parë
18/07/18