Marina dhe Geti shkëlqejnë në dasmën e tyre! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Marina dhe Geti shkëlqejnë në dasmën e tyre! (Foto)

Marina dhe Geti shkëlqejnë në dasmën e tyre! (Foto)

10 shtatori është tanimë një datë e paharrueshme në jetën e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. 

Prezantuesja dhe reperi sonte janë martuar dhe dasma e organizuar nga Alketa Vejsiu duket si nëpër përrallla, raporton Kosova Sot.

Cifti duket më se i lumtur së bashku, dhe këtë e dëshmojnë dhe fotot e ceremonisë. Dasma ende vazhdon dhe në vijim, Kosova Sot do ju mbajë të informuar me detajet e reja. (Kosova Sot)

 

This magic moment @marina_vjollca @ghettogeasy Photo Credits: @renuarlocaj great moment!

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

 

@classav_events

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

 

@classav_events @marina_vjollca @ghettogeasy Magic! Faleminderit @norikuka per keto super foto ne kohe reale!

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

 

Class AV! I Love this Brand! And I love the people who made it!

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

17 orë e 32 minuta më parë
19/06/18