Luana Vjollca e zjarrtë kujdes pamjet!(Foto) - VIP - Kosova Sot
Luana Vjollca e zjarrtė kujdes pamjet!(Foto)

Luana Vjollca e zjarrtė kujdes pamjet!(Foto)

Moderatorja Luana Vjollca dukej super sexy me pamjen e saj në dasmën e motrës Marina, duke rrëmbyer vëmendja e të gjithëve transmeton Kosova Sot.

 

Luana ka publikuar një foto ku duket mjaftë sexy,bie në sy tualeti i saj dhe gjoksi voluminoz.


(Kosova Sot)

 

4 orë e 53 minuta më parë
20/02/18