Eh, lum kjo për vete - VIP - Kosova Sot
Eh, lum kjo për vete

Eh, lum kjo për vete

Dukjet e saj të bukura dhe mahnitëse ia kanë siguruar një vend në listën "2017 Maxim Hot 100". Dhe kështu, bukuroshja Hailey Baldwin, 20 vjeçe, u duk më seksi se kurrë më parë derisa ishte shfaqur me një palë çizme të gjata deri te ijët për brendin e modës Nicole Benisti, për koleksionin vjeshtë/dimër 2017, e me këtë rast ajo edhe është emërtuar si fytyra e brendit. Modelja kishte theksuar dekoltenë e saj në njërën nga fotot e bëra, e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë, me shumë detaje të prera, që ia kishin ekspozuar dekoltenë e saj të thellë. Në një tjetër foto, Hailey shihet me një veshje prej lëkure dhe të brendshme me bel të thellë, një palë çizme të gjata dhe një palë doreza prej lëkure.

(Kosova Sot)

20 orë e 13 minuta më parë
19/06/18