Rita Ora ngre këmbët dhe tregon pjesët intime gjatë xhirimit të klipit të ri - VIP - Kosova Sot
Rita Ora ngre këmbët dhe tregon pjesët intime gjatë xhirimit të klipit të ri

Rita Ora ngre këmbët dhe tregon pjesët intime gjatë xhirimit të klipit të ri

Rita Ora ka nisur xhirimet e klipit për këngën e saj më të re, e disa nga skenat janë xhiruar rrugëve të New Yorkut.

Bukuroshja shqiptare ka tërhequr mjaft vëmendjen e kalimtarëve, por jo vetëm, falë veshjeve të saj të cilat i ka ndërruar disa here. Por njëra prej tyre ishte ajo “epikja” e cila duket se e ka tradhtuar paksa.

Rita është fotografuar teksa ngre këmbët dhe thuajse tregon shumë nga pjesët intime. Sigurisht këto poza nuk kanë mundur t’u shpëtojnë paparacëve, e më pas mediave rozë.

 (Kosova Sot)

6 orë e 5 minuta më parë
20/07/18