‘Do më çmendësh?- Shkëlzen Berisha dhe Armina ‘diskutojnë’ në Facebook - VIP - Kosova Sot
‘Do më çmendësh?- Shkëlzen Berisha dhe Armina ‘diskutojnë’ në Facebook

‘Do më çmendësh?- Shkëlzen Berisha dhe Armina ‘diskutojnë’ në Facebook

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish kryeministrit Berisha janë prej vitesh në një lidhje dashurie dhe sikundër Armina ka lajmëruar ata do të fejohen së shpejti. Armina duke qenë modele dhe një guro mode nuk mund të mos e ketë ‘fiksim’ tendencën e për të dal gjithmonë perfektë në foto.

Madje ajo para disa ditësh e ftuar në emisionin e Rudinës, pohoi disa truqe sesi mund të dalësh më këndshëm në foto.

Blogerja duket se këtë pamje dhe përsosmëri imazhi të kuruar në detaje ia kërkon edhe partnerit të saj Shkëlzenit kur ia publikon në rrjetet sociale

‘Do më çmendësh?’ ka shkruar ajo në komet krah fotos të shoqëruar me fytyra të shokuara.

‘Vete ma ke bere’- ja ka kthyer shkurt Shkëlzeni

 (Kosova Sot)

15 orë e 22 minuta më parë
19/07/18