Transformimi i madh i Jonida Maliqit, ja si dukej këngëtarja disa vite më parë - VIP - Kosova Sot
Transformimi i madh i Jonida Maliqit, ja si dukej këngëtarja disa vite më parë

Transformimi i madh i Jonida Maliqit, ja si dukej këngëtarja disa vite më parë

Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret më të mira të skenës shqiptare. Gjithashtu ajo njihet dhe për stilin e veçantë në të veshur, e po ashtu për “eksperimentimin” që ka bërë shpesh me flokët, ngjyrën e tyre apo modelet.

Sot ajo cilësohet si femër shumë e bukur dhe seksi, por si dukej disa vite më parë?! Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj ndër vite, e krahasimin bëjeni ju.

 (Kosova Sot)

8 orë e 30 minuta më parë
20/07/18