Stresi “sfidon” policët e Rinasit, shikoni çfarë bën pas shpinës së tyre (Video) - VIP - Kosova Sot
Stresi “sfidon” policët e Rinasit, shikoni çfarë bën pas shpinës së tyre (Video)

Stresi “sfidon” policët e Rinasit, shikoni çfarë bën pas shpinës së tyre (Video)

Të gjithë e dini “fiksimin” që reperi i njohur ka me Policinë dhe që nuk humb rast për t’i sfiduar disi.

Rasti më spektakolar ishte kur Stresi u arratis nga komisariati duke u hedhur nga dritarja, e ndërsa tani ka publikuar një video ku shihet në hyrjen e aeroportit duke tymosur atë që mendohet të jetë një cigare hashashi, ndërkohë që pranë tij kalojnë dy punonjës të policisë.

‘Shihemi në Milano… Përpara se të hipim në avion, shkojmë edhe vetë në avion!’-thotë me humor reperi.

 

Milano we coming hard tonight @flor.bana

A post shared by StresiFt Anxhelo 👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

 (Kosova Sot)

6 orë e 47 minuta më parë
20/07/18