Ndërron jetë një person shumë i dashur për Afërdita Dreshaj (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ndėrron jetė njė person shumė i dashur pėr Afėrdita Dreshaj (Foto)

Ndėrron jetė njė person shumė i dashur pėr Afėrdita Dreshaj (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare sot ka humbur një person shumë të rëndësishëm. 

Gjyshja e saj sot ka ndërruar jetë duke e lënë Afërditën dhe gjithë familjen të pikëlluar për humbjen e saj. 

Këtë e ka bërë të ditur vet Afërdita përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook” ku ka njoftuar për humbjen e gjyshes dhe ka shprehur pikëllimin e saj.

“Gjyshja ime, e shtrenjta ime, e forta, zemra ma e madhe... me le... me ike.. u prehsh ne paqe” ka shkurar Afërdita.

Image

 

(Kosova Sot)

3 orë e 57 minuta më parë
19/02/18