Vajza e Eli Farës shtang fansat: Për të arritur atë që do duhet të jesh ku**ë - VIP - Kosova Sot
Vajza e Eli Farės shtang fansat: Pėr tė arritur atė qė do duhet tė jesh ku**ė

Vajza e Eli Farės shtang fansat: Pėr tė arritur atė qė do duhet tė jesh ku**ė

Është një ndër emrat që kohët e fundit është përfolur shumë në mediat rozë, e kjo për shkak të formave të saj fizike si dhe fotove provokuese që herë pas here poston në rrjetet sociale.

Kësaj here Marina Fara ka publikuar një foto të Madonna-s së bashku me një mbishkrim.

“Ndonjëherë duhet të jesh ku*vë për të arritur atë që do”, shkruhet në thënien që Marina e ka shpërndarë për të gjithë ndjekësit e saj.

Image

 (Kosova Sot)

6 orë e 34 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa