Flaka Krelani nuk do t’ia dijë për motin (Foto) - VIP - Kosova Sot
Flaka Krelani nuk do t’ia dijë për motin (Foto)

Flaka Krelani nuk do t’ia dijë për motin (Foto)

Flaka Krelani është bërë temë në mediat rozë për transformimin fizik të saj, transmeton Kosova Sot Online.

Dhe, tërë punën e bërë  me trupin e saj ajo nuk e ka ndërmend ta mbajë vetëm për vete. Flaka vazhdimisht sjell fotografi të “nxehta” në rrjetet sociale. Në foton e fundit ajo na vie me një foto ku shihet veshur me një pallto të madhe, ndërkohë që provokon me këmbën e saj të gjatë të ekspozuar më shumë se duhet. Në prapavijë duket se jashtë është duke mbretëruar mot i ftohtë, madje ajo vetë ka të veshur një kapelë dimri, mirëpo Flaka nuk do t’ia dijë për këtë.

 

@makeupbydafine once again 🤩 E Zone soon with @albbamorina 🐾🤟🏾

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

(Kosova Sot) 

9 orë e 56 minuta më parë
22/10/18