Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur! - VIP - Kosova Sot
Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur!

Fifi e thotë troç: Ai për mua ka vdekur!

Ajo ka krijuar një nga baladat më të bukura dhe të ndjera të Kënga Magjike. Kënga “Zhurmë” e Fifit numëron më shumë se dy milion klikime edhe në You Tube.

Por balada e saj u komentua edhe si një projekt personal, që Fifi ia kishte kushtuar ish partnerit të saj dhe përgjigjen e ka dhënë vet këngëtarja. E pyetur në backstage-in e Kënga Magjike se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë, “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”.

(Kosova Sot)

5 orë e 34 minuta më parë
18/10/18