Çiljeta “hap” zemrën: Ju thoni e kam në terezi, por sa halle kam unë… - VIP - Kosova Sot
Ēiljeta “hap” zemrėn: Ju thoni e kam nė terezi, por sa halle kam unė…

Ēiljeta “hap” zemrėn: Ju thoni e kam nė terezi, por sa halle kam unė…

Çiljeta mbrëmjen e sotme është shfaqur në skenën e “Kënga Magjike” ku ka performuar këngën e saj “Hajmali”.

Gjatë insertit prezantues, Çiljeta shfaqej duke filmuar veten në një qendër trajtimi dhe masazhesh, ku tregonte se kishte shkruar për t’u relaksuar.

cili

Gjatë videos, Çiljeta thotë me humor: Ju do thoni që kjo Çiljeta e ka në terezi, por sa halle kam unë… Nga halli ka ardhur dhe këtu.

cil

(Kosova Sot)

23 orë e 38 minuta më parë
21/02/18