Tuna ka një koment për thashethemet rreth saj… (Foto) - VIP - Kosova Sot
Tuna ka një koment për thashethemet rreth saj… (Foto)

Tuna ka një koment për thashethemet rreth saj… (Foto)

Është përfolur shpeshherë në media për karrierën dhe mbi të gjitha për jetën e saj private.

Por për komentet e fundit rreth jetës së saj private, Tuna Sejdi ka një koment;

”Lini këdo, të mendojnë çfarë të duan. Vetëm qeshni”, shkruan Tuna në këtë foto festive që ka postuar në rrjetet sociale.

(Kosova Sot)

3 orë e 39 minuta më parë
22/10/18