Çifti Xhaka të lumtur si asnjëherë më parë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ēifti Xhaka tė lumtur si asnjėherė mė parė (Foto)

Ēifti Xhaka tė lumtur si asnjėherė mė parė (Foto)

Shumë gjëra ndodhën shpejt për Granit Xhakajn dhe Leonita Lekajn.

Dyshja papritmas u bënë me unaz në gisht gjatë një udhëtimi në Amerikë e pak kohë pas edhe u shfaqën si çift i martuar me setin fotografik të realizuar në Kosovë.

Çifti po e shijojnë lidhjen e tyre në maksimum e këtë po e dëshmon Leonita në fotografinë e publikuar në Instagram.

 

(Kosova Sot)

6 orë e 43 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa