Rita Ora shfaqet me shumë stil sonte (Foto) - VIP - Kosova Sot
Rita Ora shfaqet me shumë stil  sonte (Foto)

Rita Ora shfaqet me shumë stil sonte (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur këtë herë e rrethuar nga fansat e shumtë që tentonin të bënin fotografi. 

Ajo dukej shumë me stil dhe e bukur veshur me fundin e gjatë të kombinuar me xhaketë.

Rita dukej shumë e kuruar edhe me grimin e lehtë dhe flokët e kapura thjeshtë.

Ndryshe, ajo ka konfirmuar ardhjen në Kosovë për 10 vjetorin e pavarsisë.

Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

23 orë e 58 minuta më parë
15/11/18