Yllka Kuqi rrezon në Gjakovë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Yllka Kuqi rrezon në Gjakovë (Foto)

Yllka Kuqi rrezon në Gjakovë (Foto)

Këngëtarja e njohur gjakovare Yllka Kuqi, duket se po i shijon ditët me diell, shkruan "Kosova Sot Online".Ajo në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi, e veshur në të zeza, veshje e cila i shkon për shtati dhe e bën Yllkën të duket më shumë stil.

 

 

Foto credits go to ?? @neshakuqi

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

(Kosova Sot)

15 orë e 33 minuta më parë
21/09/18