Rita Ora, 'çmend' tifozët e stadiumeve (Foto) - VIP - Kosova Sot
Rita Ora,

Rita Ora, 'çmend' tifozët e stadiumeve (Foto)

Pasi kumtoi lajmin se do të jetë pjesë e turit nëpër shumë vende, në bashkëpunim me UEFAN, këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, është duke i shijuar koncertet në çdo vend ku po është e pranishme, shkruan "Kosova Sot Online".

E pasi mbrëmë kishte koncert në Manchester, ajo përmes profilit të saj në Instagram, i ka falenderuar të pranishmit për atmosferën e krijuar, dhe ka paralajmëruar që targeti i radhës do jetë Birminhgami, duke treguar gjithashtu se po ndjehet shumë fatlume për këtë mbështetje nga fansat e në veçanti nga "tifozët".

"Faleminderit Manchester. Birmingham ju shoh sonte!Ndihem kaq me fat!", ka shkruar Rita Ora.

 

 

(Kosova Sot)

23 orë e 47 minuta më parë
26/09/18