Emine Toska, më në formë se asnjëherë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Emine Toska, më në formë se asnjëherë (Foto)

Emine Toska, më në formë se asnjëherë (Foto)

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Emine Toska, përveç shfaqjeve e ahengjeve të shumëta që i ka të rezervuara, ajo vazhdon t'i kushtojë rëndësi edhe pamjes së saj, shkruan "Kosova Sot Online".

Pavarësisht viteve, në një fotografi të postuar në Facebook, e veshur në të zeza Eminja duket më në formë se asnjëherë, shkurt e shqip 'zojë' e vërtetë.

 

 

Image

 

 

(Kosova Sot)

10 orë e 4 minuta më parë
14/11/18