Aferditen dhe Donen, me bukur si keni parë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Aferditen dhe Donen, me bukur si keni parë (Foto)

Aferditen dhe Donen, me bukur si keni parë (Foto)

Në përditshmëri janë nënë e bijë, derisa në profesion janë kolege dhe shumë bashkëpunuese, fjala është për këngëtaren e njohur të muzikës popullore Aferdita Demaku dhe këngëtaren Dona Janova, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në profilin e saj në Instagram, Aferdita ka postuar një fotografi së bashku me Donen, në një nga resturantet e Mitrovicës së bukur, ku kanë qenë të ftuara për të kënduar.

Kaq elegante dhe në formë Aferditen dhe Donen si keni parë.

 

 

 

Me ??????????????????Mitrovica

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

 

(Kosova Sot)

18 orë e 31 minuta më parë
14/11/18