- Astro - Kosova Sot
Këto janë tre shenjat më të dashura të horoskopit!

Këto janë tre shenjat më të dashura të horoskopit!

3 shenjat që e vënë të mirën e të tjerëve mbi interesin e tyre personal: 

Peshqit

Njerëzit e lindur nën shenjën e Peshqve kanë një kënaqësi të madhe kur bëjnë mirë për njerëzit rreth tyre, prandaj ata marrin vendin e dytë. Peshqit priren të komprometojnë veten e tyre, ata janë lloji i njerëzve që do të bëjnë gjithçka për të ndihmuar të tjerët, edhe nëse nuk marrin asgjë në këmbim, as edhe një falënderim.

Është e vështirë për ta që të thonë jo. Ndonjëherë ata janë aq altruistë saqë mirësia e tyre bëhet një defekt. Ata janë gjithmonë në dispozicion për të ndihmuar këdo.
Gaforrja

Ata përpiqen t’i kënaqin të gjithë, duke harruar të kujdesen për veten. Gaforret jetojnë përmes të dashurve të tyre. Është pjesë e personalitetit të tyre dhe ata janë krenarë për të, shkruan opinion.al. Nuk ka asgjë të keqe me përpjekjen për t’i kënaqur të gjithë.
Bricjapi

Në rastin e Bricjapit, vendosja në vendin e dytë shkon krah për krah me varësinë e tyre nga disa njerëz. Ju gjithmonë mund të mbështeteni në një Bricjap që do të jetë aty kur keni nevojë, edhe kur nuk e dini se keni nevojë për të

(Kosova Sot)

14 orë e 58 minuta më parë
20/02/19