Dashuri - Kosova Sot
Dashuri
Dashuri

Zbulohet pozicioni ideal i seksit! Femrat ‘vdesin’ ta provojnë

Këto pozita të seksit janë më të mirat për netët e pasionuara dhe romantike. Çiftet kanë hapur për preferencat e tyre intime në një sondazh të ri. Gratë kanë folur për poziten e tyre të preferuar ku ato ndihen mirë me partnerin e tyre gjatë aktit seksual. Ndërsa disa rrëfenin se misionari bëri këtë mashtrim për ta, të tjerë thanë se ata preferonin lëvizje që ishin më të...

Dashuri

Lëndimet seksuale më të zakonshme – si t’i trajtojmë ato

Vetvetishmëria dhe gjallëria e seksit mund të sjellin dhe incidente të...

Dashuri

Gjërat që për një mashkull nuk janë tërheqëse

Ja disa gjëra për meshkujt në përgjithësi, ata kurrë nuk duhet se...

Dashuri

Shokon 18 vjeçarja: I dashuri im sekret është sa babai im dhe unë...

Një vajzë 18 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se bën seks me shefin e...

Dashuri

Ngjarje e vërtetë:Si mbeta pa kulm mbi kokë (1)

Si mbeta pa kulm mbi kokë, si u bëra njeri pa adresë, pa familje dhe pa një...

Dashuri

Roman dashurie:Si u dashurova në ty (90)

Kaq shumë klikime në një vend."Kjo është pjesë e asaj pse je...

Dashuri

Dijeni një herë e mirë! Këto janë vajzat më të pëlqyera nga meshkujt

Në dukje, çdo përbërës magjik i make up-it të femrave...

Dashuri

Kjo është arsyeja përse femrat marrin për gojë

Shumë studime e kanë dëshmuar një gjë të njëjtë - fermat...

më të lexuarat

1.

Rrëfim i fortë ero...

12 orë e 21 minuta më parë
2.

Nuk e besoni, ky ës...

18 orë e 19 minuta më parë
3.

Përfundon dilema/ I...

14 orë e 4 minuta më parë
4.

Shokon 23 vjeçarja:...

14 orë e 47 minuta më parë
5.

Doni seks gjithë na...

11 orë e 57 minuta më parë

instagram

Më shumë