Elita - Kosova Sot
Elita

‘Fast-Food-i’ dashuri e përjetshme, VIP-at që e kanë kthyer në vaktin e ditës ushqimin e shpejtë

Ushqimet e shpejta janë rreptësisht të ndaluara për konsumim të përditshëm nga dietologët dhe mjekët. Për shumë arsye duhet që të mos konsumohen dhe këtë e dimë të...

Faqja e gazetës

 Rita Ora e pranon se njerëzit mendojnë se ajo është e 'lajthitur' për mënyrën dhe stilin e 'çmendur' të veshjes P ër të nuk është habi se bën të...

Reçeta e Cekës - Parfe me pemë të buta

PËRBËRËSIT: 500 gr boronica, dredhëza ose mana, 200 gr sheqer, 2 dcl ajkë e ëmbël. Dredhëzat bluhen me mikser. Shtohet sheqeri dhe përzihet në pure dredhëzash. Veçan tundet ajka,...

Oni Pustina, nga model në postier, mund ta gjeni në derë!!!

Është një nga modelët më të njohur shqiptarë, por prej disa kohësh Oni Pustina nuk ka qenë shumë aktiv as në ekran. Ama nga janari, e gjithë kjo do të ndryshojë, sepse si...

A zhduken brenda natës qimet nga fytyra: Femrat janë ngazëllyer me këtë recetë!

Përparësia e kësaj përzierjeje është, sepse përgatitet shpejt. Shumica e femrave heqin të zitë e ullirit me qimet mbi buzën e sipërme. Femrat e Lindjes së Afërme me shekuj e...
Dashuri

“Vendosa kamera të fshehta, por kapa burrin duke bërë seks me të shtrenjtën time”

E shqetësuar për martesën e saj, një grua ka menduar që të vejë një kamera të fshehtë në shtëpi për të parë se çfarë ndodh kur ajo nuk është aty. Pas disa ditësh ajo gjen një pamje që e shokoi dhe e la pa fjalë.Burri i saj e tradhtonte me njeriun më të besuar të saj dhe që ajo e kishte mbajtur aq pranë. Ja çfarë i ka treguar psikologes së The Sun si dhe përgjigjja që ka...

VIP

Nora Istrefi 'pehri', përgaditet me 'kallë' Vitin e Ri (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi, e njohur për shumë këngë hite,...

Shëndetësia

Hiqeni qafe dhjamin nga trupi duke u ushqyer në këtë mënyrë

Për të hequr qafe yndyrën nga trupi, është esenciale që të...

VIP

Arta Bajrami, publikon albumin 'Dasma Shqiptare' (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur Arta Bajrami, pas një viti të suksesshëm me...

Reçeta

Receta e Cekës - Ramstek i marinuar

PËRBËRËSIT: 1 kg. mish i pastruar nga zhapat, 6 lugë vaj, 1 lugë...

Femra

Receta kineze që iu jep shkëlqim flokëve

Gratë kineze janë të popullarizuara për lëkurën e tyre të...

VIP

Doli Marina te bunari, a thua vallë për kënd e ka marrë malli (Foto)

E famshmja e rrjeteve sociale Marina Fara, sa më shumë që kalojnë vitet aq...

Dashuri

Ngjarje e vërtetë:Më gënjenin se më kishte vdekur vajza (6)

Jemi martuar në praninë e pak njerëzve, miqtë dhe familjarët, e në...

horoskopi

  • ditor
  • javor
  • mujor
  • vjetor
  • astro

më të lexuarat

1.

Ja ku duhet ta prekn...

7 orë e 15 minuta më parë
2.

A do të jetë preze...

13 orë e 13 minuta më parë
3.

A doni seks të paha...

9 orë e 32 minuta më parë
4.

Rrëfim i fortë ero...

11 orë e 45 minuta më parë
5.

Ky është tipi i gr...

6 orë e 36 minuta më parë

iq test

Mësoni shkallën e XHELOZISË SUAJ

Janë fare të paktë ata njerëz që e pranojnë se janë xhelozë. Pavarësisht se xhelozia është...

instagram

Më shumë