Femra - Kosova Sot
Femra
Femra

Tri maska natyrore të fytyrës kundër plakjes

Në këtë rast do të përqendrohemi te lëkura e fytyrës nën sy. Pjesa e lëkurës nën sy dhe rreth syve është vendi i parë në fytyrë ku paraqiten rrudhat. Për këtë shkak, me kremrat kundër plakjes (anti-age) duhet filluar me kohë, sidomos rreth syve, meqë aty lëkura është më e ndjeshmja dhe më e holla. Në vijim ua sjellim propozimet për tri maska natyrore "anti-age" për kujdesin e...

Femra

Tri ngjyra që do të dominojnë këtë sezon dimëror

Kur moda dhe kombinimet e veshjes janë në pyetje, ngjyrat luajnë një rol...

Femra

Ngjyra e verës - ngjyrë trendi, që nga vjeshta përcillet edhe në dimër

Gjatë stinës së vjeshtës një numër i madh i njerëzve...

Femra

Receta kineze që iu jep shkëlqim flokëve

Gratë kineze janë të popullarizuara për lëkurën e tyre të...

Femra

Këta janë trendët e modës që kudo do t'i hasni në vitin 2019

Viti 2019 duket se do të jetë mjaft interesant, sepse trendët më...

Femra

Ngjyra e mustardës është hit këtë dimër

Kur moda si dhe kombinimet e veshjes janë në pyetje, është shumë e sigurt...

Femra

Top- kombinimet dimërore që kanë mbizotëruar në 'Instagram'

Edhe pse gjatë muajve të dimrit më me dëshirë do të qëndronim...

Femra

Grimi i natës së vitit të ri, inspirim nga ylli i hollivudit, margot robbie!

Kemi arritur në atë periudhë kohore kur sidomos janë aktuale temat e Vitit...

më të lexuarat

1.

Receta kineze që iu...

13 orë e 1 minuta më parë
2.

Kurkuma pastron fyty...

10 orë e 34 minuta më parë
3.

Tri maska natyrore t...

10 orë e 37 minuta më parë
4.

Ngjyra e mustardës ...

21 orë e 1 minuta më parë
5.

A zhduken brenda nat...

18 orë e 26 minuta më parë

instagram

Më shumë