Kosova Sot

Rama ofendon pedagogun në studio: Studentë mos dëgjoni fantazma si Mark Marku

Debati mes kryeministrit Edi Rama dhe profesor Mark Markut të enjten...

Fillon rigjykimi për fajde e detyrim ndaj grupit të Tunë Kqirajt

Në Gjykatën e Prizrenit sot filloi rigjykimi i të akuzuarve...

Mblidhen serbet në veri, çfarë veprimesh do të ndërmarrin nesër?

Struktura civile dhe paramilitare të serbëve në pjesën...

Kina ndalon dy shtetas kanadezë brenda javës

Kina ka konfirmuar se ka ndaluar një tjetër shtetas kanadez pas...

Gashi: Gjykata Speciale joserioze në komunikim

Avokati Tomë Gashi ka thënë se ka refuzuar të flasë me...

Rakiç thotë se serbët po frikësohen, komandanti i KFOR-it ia jep një përgjigje!

Komandanti i KFOR-it dhe kryetarii Listës Serbe u pajtuan se nuk do...

Botimi i sotëm

Ballina

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

      Votoni për sportistin më të mirë të vitit 2018?

      • Akil Gjakova (Xhudo)
      • Arber Zeneli (Futboll - Kosova)
      • Distria Krasniqi (Xhudo)
      • Xhevdet Shabani (Futboll)
      • Dardan Berisha (Basketboll)
      • Nora Gjakova (Xhudo)
      • Donjeta Sadiku (Boks)
      • Kastriot Jupa (Hendboll)
      • Herolind Nishevci (Karate)
      • Altin Morina (Basketboll)

          VIP of the Day

          VIP

          Tuna ju 'kallë' me këtë pozë nga pishina (Foto)

          Nuk ka rëndësi muaji, por dëshira kur dëshiron ta realizosh një plan të caktuar, edhe për këngëtaren Tuna ka ndodhur e njejta gjë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi nga pishina, duke i kallur ndjekësit e saj në Instagram, me këtë pozë tejet sensuale.               View this post on...

          VIP

          Shkodran Tolaj me Besiana Mehmedin e Stacy King ndjehen 'Apollon' (Video)

          Është promovuar këto ditë kënga dhe videoklipi”Apollon” me...

          VIP

          Nora Istrefi dhe Skerdi, publikojnë M'ke mungu' (Video)

          Ditë më parë e paralajmëruan, derisa pikërisht sot, këngëtaret...

          VIP

          Për Vitin e Ri, 'martohen' Mimoza dhe Ardiani, syni i keq mos i paftë (Video)

          Pas bujës që u bë në shtypin rozë, me ndarjen e Mimozës dhe Seldit,...

          Femra

          Trendët që do ta pushtojnë 'Instagram'-in në vitin që po vjen

          Top-mikro trendët me gjasë është vendosur të dominojnë...

          Shëndetësia

          Ushqimet që mund t'i hani dimrit e nuk ju trashin

          Nutricistët zbulojnë se cilat janë ato ushqime të dobishme për heqjen e...

          Shëndetësia

          Nutricistja zbulon shkaqet e tretjes jo të mirë të ushqimit dhe si ta shmangini këtë gjendje në kohën e festave

          Nëse keni filluar ta rëndoni sistemin tuaj tretës këtë sezon të...

          Reçeta

          Receta e Cekës - Strudel i rrumbullakët

          PËRBËRËSIT: 1/2 kg miell, 20 gr maja, ½ gotë qumësht, 100 gr...

          Sport
          • Reagon Leonardo pas eliminimit të Milanit: Eliminim i padrejtë

           Drejtori i Milanit ka qenë shumë i mërzitur pas eliminimit në grupe nga Olympiacos në Europa Ligë, duke kritikuar gjyqtarin. “Në ditët e sotme VAR, është bërë i domosdoshëm...

           Më Shumë
          • Këto janë 24 ekipet që kaluan në raundin e 32 skuadrave më të mira në Europa Ligë

           Ka përfunduar faza e grupeve të Europa Ligë, më 24 ekipe të cilat janë kualifikuar për fazën e 32 ekipeve më të mira në Europa Ligë. Shorti për raundin e 32-të do të...

           Më Shumë
          • Inzaghi: Lazio s’e meritoj humbjen

           Simone Inzaghi mendon që Lazio “nuk e meritoj humbjen”, derisa sonte ata u mposhtën me rezultat 2-1 në Europa Ligë, derisa ai thotë që goli i dytë u shënua në offside Joaquin Correa...

           Më Shumë

          Arsenal vazhdon me fitore, arrin në 22 ndeshje pa humbje

          Arsenal ka fituar sonte me rezultat të ngushtë në Emirates...

          Natën e mirë Milan

          MIlan ka humbur sot në Greqi derisa skuadra e Gattusos nuk ka arritur...

          Milan në disavantazh

          Është shënuar goli i parë në ndeshjen...

          “Pogba do të shty përpara kalimin në Real Madrid”

          Francezi po vuan që të këtë konsistencë në...

          Tifozët e Eintracht Frankfurt pritet të gjobiten

          Eintracht Frankfurt mund të përballet me një dënim të...

          Kololli asiston në golin e Zurichut në Bullgari

          Benjamin Kololli ka asistuar sot në golin e parë të FC Zurich...

          NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

          Opinione

          Është çeshtje besimi zoti kryeministër!

          Shkruan: Prof. As. Dr. Enver Bytyçi Një studente...

          Ngritja në protestë është shenjë qytetarie

          SHKRUAN: DR.ISLAM LAUKA Në përfundim të ligjëratës...

          A do të jetë trashëgimtarja e Merkelit shpëtimtare e Evropës?

          Shkruan: Alan Posener Annegret Kramp-Karrenbauer do të ishte një...

          Xhaketat e verdha e mposhtën presidentin Macron

          Shkruan: John Lichfield Ato tërheqin vërejtjen ndaj...

          Dossier

          Ja si rrëmbehej shtëpia dhe prona në komunizëm (Dokument)

          Shkresa e majit 1946, ku jepet një prej urdhrave të shumtë të këtij lloji në atë kohë, për zaptimin e shtëpive dhe pronave… Ky dokument i ruajtur që nga viti i largët 1946,...

          Planeti X

          Vajza në nënkalim

          Një i ri, i cili ishte duke vozitur në periferi të Grinsboros, në Karolinën veriore, kur i ishte afruar daljes së një nënkalimi, kishte parë një figurë duke ia bërë me dorë,...

          Vajza në nënkalim

          Një i ri, i cili ishte duke vozitur në periferi të Grinsboros,...

          Vendbanimet në Hënë do të duken sikur shtëpia e "Teletubbies"

          Emisioni për fëmijë, "Teletubbies", duket të...

          Vende të cilat janë po aq misterioze sa Trekëndëshi i Bermudës

          Secili ka dëgjuar ose lexuar për Trekëndëshin e...

          Vajza në nënkalim

          Një i ri, i cili ishte duke vozitur në periferi të Grinsboros,...

          Auto&Tech

          Me 6 kamera dhe ekran të veçantë, dalin pamjet e para të Samsung Galaxy S10

          Samsung Galaxy S10 është një prej smartfonëve më të përfolur të këtij viti që vjen. Super i përmirësuar dhe padyshim që do të jetë më i miri në treg, smartfoni...

          Më Shumë

          Testohet në rrugë për herë të parë Audi Q4 i ri

          Vargu Q i SUV-ve të Audit është duke u zgjeruar...

          “Instagram”-i vjen me një surprizë për festat e fundvitit

          Rrjeti social “Instagram” ka një surprizë për...

          Tableti 'HP Chromebook x2'

          Mund të themi se laptopi "HP x 2" është një...

          KOSOVA SOT TV
          Protagonisti i 'Home Alone', nuk e ka parë filmin që 15 vite (Video)

          Filmin që ne e shohim çdo fundvit, protagonisti nuk e ka parë asnjëherë për 15 vite. Aktori Macaulay Culkin, i cili u bë i famshëm në saje të rolit në filmin “Home Alone”,...

          Më Shumë

          Si t’i pjekin në mënyrë të përsosur gështenjat në furrë? (Video)

          Është koha e gështenjave. Qoftë të pjekura apo të...

          Hajnat në Kenia ia prenë rrugën, shikoni se si shpëton çifti amerikan (Video)

          Një çift amerikan mrekullisht u shpëtoi banditëve...

          OK KIDS
          Si u zbulua akullorja?

          Nuk është e lehtë t’i gjejmë “babain” akullores. Disa e kërkojnë te Bibla ku shkruhet se Isaku i ofroi Abrahamit qumësht dhie të përzier me borë. Të tjerë përkundrazi...

          Me Shume

          Pse nganjëherë shohim ëndrra, e nganjëherë jo?

          Duket se në mos të gjithë, atëherë shumica e...

          Flutura

          Mbi krahët e tua dua të mbij ta shoh botën edhe nga ky...

          >