Cardi B tregon për herë të parë arsyen e konfliktit me Nicki Minaj - Kulturë - Kosova Sot
Cardi B tregon për herë të parë arsyen e konfliktit me Nicki Minaj

Cardi B tregon për herë të parë arsyen e konfliktit me Nicki Minaj

Gjithçka mori një rrjedhë tjetër në prapaskenën e Haarper's Baazar në Nju-Jork, ku miqësia mes dy repereve u thye. Nicki Minaj dhe Cardi B kanë realizuar edhe një projekt muzikor së bashku. Ishte Cardi ajo që tentoi të qëllonte Nickin me këpucë në kokë, por nuk ia doli pasi kjo e fundit ishte e rrethuar nga rojet e sigurisë. Pas postimeve të shumta në rrjetet sociale, vetë reperja ka vendosur të tregojë arsyen e fillimit të sherrit në një intervistë për revistën "Ë". "Ajo ka hedhur shumë fjalë për mua. I fola dy herë para ngjarjes dhe arritëm të mirëkuptoheshim. Por ajo vazhdoi sërish. Isha gati për të bërë miliona në turneun e Bruno Mars dhe sakrifikova për të qenë pranë vajzës time. Unë e dua vajzën time dhe jam nënë shumë e mirë. Kështu që nuk mund të më gjykojë një femër që nuk ka fëmijë. Shumë njerëz më thonë se nuk ishte momenti dhe vend ii duhur, por unë nuk do kap asnjë artist në dyqan apo në ndonjë cep lagjeje", rrëfeu Cardi.

Image

 

 

(Kosova Sot)

15 orë e 8 minuta më parë
19/12/18