Aktori i famshëm lidhet me këngëtaren e famshme, ngjan shumë me ish-bashkëshorten e tij (FOTO) - Kulturë - Kosova Sot
Aktori i famshëm lidhet me këngëtaren e famshme, ngjan shumë me ish-bashkëshorten e tij (FOTO)

Aktori i famshëm lidhet me këngëtaren e famshme, ngjan shumë me ish-bashkëshorten e tij (FOTO)

Pas ndarjes nga bashkëshortja Jenna Dewan, aktori i njohur Channing Tatum është në një lidhje me këngëtaren e famshme Jessie J.

Channing Tatum dhe Jenna Dewan

Sipas “Us Weekly”, 38-vjeçari ka disa muaj që frekuentohet me 30-vjeçaren, e cila në fakt ngjan shumë me ish-bashkëshorten e tij.

Jessie J dhe Channing Tatum

Ndërkohë Tatum dhe Jenna Dewan kanë një vajzë 5-vjeçare të quajtur Everly. Gjithashtu kujtojmë se Channing u takua me Jenna në sheshxhirimin e filmit “Step Up”, në 2006 e u martuan pas tre vjetësh në një ceremoni idilike në Malibu. Ata njoftuan në prill se po ndaheshin pas nëntë vjet martese.

Ndërsa pak kohë më parë Jessie deklaroi se është biseksuale, megjithatë kjo ishte një fazë për të dhe tashmë ka thënë se është në kërkim të një bashkëshorti.


(Kosova Sot)

19 orë e 7 minuta më parë
19/12/18