Lajme - Kosova Sot

Shefja e BE’së reagon pas miratimit të rezolutës për dialogun

Lajme >

Shefja e BE-së në Kosovë, Natalya Apostolova ka reaguar për projekt-rezolutën e miratuar sot në Kuvendin e Kosovës. Ajo e ka përgëzuar Kuvendin e Kosovës për votimin e sotëm, dhe marrjen...

17 minuta më parë
Më shumë