I hedh ujë makaronave për t`i zier, tmerrohet gruaja nga Mitrovica (Foto) - Lajme - Kosova Sot
I hedh ujë makaronave për t`i zier, tmerrohet gruaja nga Mitrovica (Foto)

I hedh ujë makaronave për t`i zier, tmerrohet gruaja nga Mitrovica (Foto)

Një grua nga Mitrovica është tmerruar kur ka hedhur ujë në tenxheren me makaronat e blera në njërin nga supermarketet me zë në këtë qytet.

Ajo ka treguar se pasi ka hedhur ujin, janë shfaqur disa insekte tejet të vogla dhe të zeza.

Gruaja është shprehur e habitur me faktin se ndonëse makaronat kishin afat, nga to dolën insektet.

Siç raporton gruaja, makaronat ishin blerë në njërin prej supermarketeve që kanë degët e tyre pothuajse në gjithë qytetet e Kosovës.

Image
Image

(Kosova Sot)

15 orë e 52 minuta më parë
19/12/18