Bunjaku:Dezertorët s'do t'a kalojnë as pragun - Lajme - Kosova Sot
Bunjaku:Dezertorët s

Bunjaku:Dezertorët s'do t'a kalojnë as pragun

Edhe Bajram Bunjaku konsideron se loja trojane e Shpend Ahmetit e ka dëmtuar paksa VV-në, por ky subjekt politik mund të ringjallet përsëri, kurse PSD-ja me Shpend Ahmetin do të vazhdojnë të fundosen."Po shihet edhe tani, prejse e ka marrë mandatin e dytë, që asgjë nuk është duke punuar, dhe megjithëse unë nuk jam me 'VETËVENDOSJEN' një gabim i madh është bërë, e kanë dëmtuar shumë, kanë bërë gabim dhe tani nuk besoj që këta dezertorët kanë për të arritur ta kalojnë as pragun, sepse nuk kanë elektorat", potencoi Bunjaku.

 

 

(Kosova Sot)

21 orë e 52 minuta më parë
19/01/19