Lahej me shokët, 14-vjeçari mbytet në lumin Mat - Lajme - Kosova Sot
Lahej me shokët, 14-vjeçari mbytet në lumin Mat

Lahej me shokët, 14-vjeçari mbytet në lumin Mat

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur teksa lahej me miqtë e tij në lumë, në Milot.

Trupi i pajetë i djalit u gjet gjatë ditës së sotme, pas kërkimeve të kryera nga policia dhe familjarë të 14-vjeçariit.

I riu është mbytur ditën e djeshme tek “Ura e Zogut”, ku po lahej në lumin Mal me shokët e tij.

(Kosova Sot)

12 orë e 47 minuta më parë
13/12/18