Truprojat e Vuçiqit lan veturën në Banjë dhe largohen nga atje - Lajme - Kosova Sot
Truprojat e Vuçiqit lan veturën në Banjë dhe largohen nga atje

Truprojat e Vuçiqit lan veturën në Banjë dhe largohen nga atje

Pas një përballje të ashpër me protestuesit rrugës për në Banjë të Skënderajt, media merr vesh se truprojat e Vucicit janë larguar nga atje.

Por atyre ju ka mbetur njëra prej automjeteve të tyre, pasi përpjekjes së tyre për ta kaluar bllokadën.

 

(Kosova Sot)

3 orë e 57 minuta më parë
21/01/19