Kosovarja në Zvicër, për inati puth djalin serb dhe publikon foto - Lajme - Kosova Sot
Kosovarja në Zvicër, për inati puth djalin serb dhe publikon foto

Kosovarja në Zvicër, për inati puth djalin serb dhe publikon foto

Nuk dihet se ku dhe kur është realizuar fotografia e mëposhtme. Por ajo që dihet me siguri është fakti se kjo foto ka ngjallur shumë debat në rrjetet sociale dhe jo vetëm.

Siç shihen në foton e mëposhtme një vajzë dhe një djalë shfaqen duke u puthur, por djali nisur nga bluza është serb dhe vajza shqiptare.

 

Image

 

(Koosva Sot)

16 orë e 5 minuta më parë
17/01/19