Përfundon takimi në Bruksel - Lajme - Kosova Sot
Përfundon takimi në Bruksel

Përfundon takimi në Bruksel

Ka përfunduar takimi trepalësh mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini.


Pas takimit, mediave po iu drejtohet Vuçiqi.

 

(Kosova Sot)

17 orë e 28 minuta më parë
17/01/19