Tronditet bota: Ja fantazma që më vjen çdo natë në shtrat dhe më… (Foto) - Planeti X - Kosova Sot
Tronditet bota: Ja fantazma që më vjen çdo natë në shtrat dhe më… (Foto)

Tronditet bota: Ja fantazma që më vjen çdo natë në shtrat dhe më… (Foto)

Një burrë ka tronditur rrjetin me rrëfimin që ka bërë.

Ai pretendon se natën vizitohet nga një ‘fantazmë’ që ai e quan David.

Burri nga Nju Jorku ka arritur të fotografojë gjithçka dhe imazhet i ka publikuar në rrjete sociale.

Sëfundmi ai ka ndarë një imazh të asaj që ai thotë se është një fëmijë demonik, që i shfaqet në dhomën e gjumit.

Adam Ellis thotë se është i tronditur nga fantazma e fëmijes së vdekur që po përpiqet ta vrasë.

Ai thotë se fillimisht fëmija demon i shfaqej në ëndrra, me një kokë të prerë.

Burri ka arritur të filmojë gjithçka me celularin e tij dhe imazhet janë bërë hit në internet duke frikësuar përdoruesit e tij.

(Kosova Sot)

11 orë e 35 minuta më parë
15/12/18