Shëndetësia - Kosova Sot
Shëndetësia
Shëndetësia

Dieta e punëtorëve, 7 kg më të lehtë për 7 ditë

Dieta e punëtorëve është shpikur në vitin 1985, nga një kompani e suksesshme amerikane, që u ka ndihmuar të punësuarve të humbin në peshë dhe të jenë më të shëndetshëm. Me planin e dietës së punëtorëve, pos se humbni nga 5 deri 7 kilogramë në javë, trupin tuaj e vendosni në procesin e detoksikimit DITA E PARË Mund të hani të gjitha pemët, përpos banane. Nuk ekzistojnë kufizime...

Shëndetësia

I shkëlqyeshëm kundër ftohjes dhe kollës së thatë: Provojeni këtë shurup

Me konsumimin e përditshëm të një lugës së madhe mjaltë (rreth...

Shëndetësia

Ekspertët vendosin: Kjo është dieta më e tmerrshme, kjo më e mira për 2019-ën

F estat kanë mbetur pas nesh tashmë dhe shumica e njerëzve vendosin për...

Shëndetësia

Harroni ilaçet, kundër kollës ju nevojiten vetëm bananet

 Ndikimi i tyre është dëshmuar kundër kollës dhe bronkitit. Sidomos...

Shëndetësia

Tri përzierje lëngjesh që veprojnë si një

Kthjelluni me kombinimin me limon, portokall, mandarinë, kivi dhe lëng limeje, e mos...

Shëndetësia

Zbuteni artritin me selino

 Përbërësit: 1 kg selen me gjethe; 3 limona me lëvore; 300 gr mjaltë...

Shëndetësia

Përzierja e vajrave eterike, për ngërçe në këmbë dhe problemet me vena

J o shumë moti janë bërë disa studime që qëndrimin për një...

Shëndetësia

Një lugë xhem si ky në ditë e forcon imunitetin

Gjatë kohëve me mot të ftohtë, kur njeriu më së shumti...

më të lexuarat

1.

5 llojet më të mir...

12 orë e 44 minuta më parë
2.

Ky lëng shëron fto...

15 orë e 43 minuta më parë
3.

Shenjat e rrezikshme...

17 orë e 49 minuta më parë
4.

Shkrini deri 500 kal...

23 orë e 54 minuta më parë
5.

Nëse kështu ushqeh...

12 orë e 41 minuta më parë

instagram

Më shumë