Me këtë ilaç natyral shëroheni nga kanceri sikur mos të kishte ekzistuar kurrë - Shëndetësia - Kosova Sot
Me këtë ilaç natyral shëroheni nga kanceri sikur mos të kishte ekzistuar kurrë

Me këtë ilaç natyral shëroheni nga kanceri sikur mos të kishte ekzistuar kurrë

Disa njerëz pohojnë se janë shëruar nga kanceri me ndihmën e disa metodave alternative. Kjo është një recetë e tillë që është e lirë dhe e sigurt dhe përgatitet lehtë. Në secilin rast - dëm nuk ju bën. Një femër që ka vuajtur nga kanceri ka vendosur ta shpërndajë recetën që ia 'kishte kthyer jetën'. Receta për bazë ka mjaltin dhe xhenxhefilin. Kjo femër ishte e lidhur për aparate mjekësore për 20 ditë, vuante nga kanceri i gjëndrave endokrine. Pohon se pa operacion dhe kimioterapi është shëruar. Për përgatitje nevojiten dy rrënjë xhenxhefili që duhet pastruar dhe imtësuar, mund ta përdorni dhe blenderin. Më pas, xhenxhefilin e imtësuar e përzieni me gjysmë kilogrami mjaltë. Masën e derdhni në kavanoz dhe konsumoni nga një lugë tre deri katër here në ditë. Është me rendësi mos të përdorni lugë metalike. Efektet e para ndihen pas 2-3 ditësh e sipas fjalëve të femrës që e kishte përdorur, ky ilaç 'ngre nga të vdekurit'.

 

 

(Kosova Sot)

21 orë e 37 minuta më parë
17/01/19