FFK nderon Bunjakin, ish-trajneri i Kosovës mungon në ceremoni - Sport - Kosova Sot
FFK nderon Bunjakin, ish-trajneri i Kosovës mungon në ceremoni

FFK nderon Bunjakin, ish-trajneri i Kosovës mungon në ceremoni

FFK ka nderuar Bunjakin për kontributin që ka dhënë sa ishte në krye të Kombëtares së Kosovës.

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka ndarë mirënjohje për ish trajnerit të Kosovës, Albert Bunjaki – në ceremoninë e shpalljes së laureatëve që po mbahet në këto momente.

FFK-ja e ka vlerësuar kontributin e Bunjakit, me të cilin e ndërpreu kontratën para pak muajve.

Por, Bunjaki ka munguar në ceremoni dhe në vend të tij mirënjohjen e ka pranuar Bajram Shala. 

(Kosova Sot)

11 orë e 6 minuta më parë
19/12/18